Strona główna Opis domu Gastronomia Galeria Cennik Promocje Rezerwacja Kontakt
 Opis domu

Oferujemy 60 miejsc  noclegowych w  gustownie urządzonych pokojach 2, 3, 4, 5-  osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualne łazienki, drzwi przeciwpożarowe, TV oraz  WiFi.  Do dyspozycji gości  posiadamy również świetlice i sale kominkową  z tenisem stołowym i piłkarzykami. 
 
Dom nasz usytuowany jest w dużym ogrodzie nieopodal rzeki Białki. Zaledwie 1 km dzieli nas od kompleksu narciarskiego „Kotelnica”, oraz "Term Białka". Blisko jest również do innych wyciągów narciarskich: Zebra  500 m, Kaniówka 600m. Lodowisko znajduje się w odległości 1 km od naszego ośrodka, natomiast zjazdy na oponach 200m. Przystanek bezpłatnego ski-busa dowożącego  do Kotelnicy  jest  oddalony  od nas jedyne 150 m .Do  najbliższego  sklepu, bankomatu jest zaledwie  50 m .Przy domu jest duży bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz dla autokarów. Dla naszych małych pociech polecamy  huśtawki, trampolinę, piaskownicę, a dla rodziców grill w ogrodzie!
 
Na życzenie gości , za dodatkowa opłatą organizujemy pieczenie barana  lub prosiaka , kuligi oraz biesiady z muzyka góralską.


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 79881
 
© MATinternet 1999-2024 / Zakopane / Powered by ANTCms